ОСНОВНІ АСПЕКТИ ПОБУДОВИ УРОКУ З ГІМНАСТИКИ

  • О.М. Лаврентьєв
  • Ю.П. Сергієнко
  • Р.В. Головащенко
  • С.В. Крупеня
  • О.В. Пристінський
Ключові слова: урок, гімнастика, викладач, фізичні якості, прикладні вправи, фізичний розвиток.

Анотація

У даній статті розглядаються питання організації, структури та впливу фізичних вправ на організм учнів в закладах освіти на прикладі занять з гімнастики. Проаналізовано й узагальнено практичний досвід вчителя з фізичної культури на організацію уроків з гімнастики. Так як урок з гімнастики включає в себе зміцнення здоров’я, закалювання, формування правильної постави, самоорганізацію учнів, взаємодопомогу та інше. Завдяки широким можливостям гімнастики в розв’язуванні різних педагогічних і оздоровчо-гігієничних завдань вона застосовується в усіх ланках загальної системи фізичного виховання та може мати лікувальний засіб від багатьох захворювань. Нею займаються в дошкільних дитячих закладах, школах, середніх і вищих навчальних закладах, ліцеях, армії і на флоті, у системі спортивних товариств тощо.

Посилання

Malynskyi, I. I., Crupenia S.V., Sergienko, Y. P., Lavrentiev, O. M. (2021). Gymnastics. Irpin UDFSU, 88 part. – p.221.

Krutsevych T.U., (2012). Theory and methods of physical education. Kyiv: - Olympic Literature. – P. 392.

Malynskyi, I. I., Sergienko, Y. P., Gylay, V. S., Lavrentiev, O. M. (2019). Improving the level of physical preparation of different groups of the population. Kyiv: Scientific journal National Pedagogical Dragomanov University, 10(118), 97-110.

Holodov Z.K., Kuznetsov V.S., (2018). Theory and methods of physical culture and sports part 15. Moscov-P.496.

Опубліковано
2021-10-25
Як цитувати
Лаврентьєв, О., Сергієнко, Ю., Головащенко, Р., Крупеня, С., & Пристінський , О. (2021). ОСНОВНІ АСПЕКТИ ПОБУДОВИ УРОКУ З ГІМНАСТИКИ. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), (10(141), 70-74. https://doi.org/10.31392/NPU-nc.series15.2021.10(141).16